
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 7.8 mm |
| Termination | Crimp |
| Diameter | 5.1 mm |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Yes |
| Ratings | IP57 |
| Pitch | 5 mm |
| Color | Black |
| Gender | Male |
| ELV | Compliant |
| Connector Type | Rubber Plug |
| Housing Material | Rubber |
| Wire/Cable Type | Discrete |
| Insulation Diameter | -2.6 mm |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
